Urządzenia i produkty firmy Intercal

...technika grzewcza XXI wieku
dla  firm i osób prywatnychKotły żeliwne

Atmosferyczne kotły gazowe EUROLINE GAS w szeregu mocy rzędu od 13 do 64 kW przystosowane są do opalania gazem ziemnym oraz płynnym (propan). Dzięki specyficznie wykształconej powierzchni członów żeliwnych zapewnione jest mocne zmieszanie a w efekcie optymalna wymiana ciepła z wodą ogrzewczą. Poprzez zastosowanie zasady opalania mieszanką, jak również specyficzne ukształtowanie płomienia, emisje NOX oraz CO osiągają ekstremalnie niskie wartości. Polecane dla pojedynczych użytkowników jako urządzenia dla ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania, zarówno dla systemów otwartych jak i zamkniętych.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

 Bardzo tani , typowy europejski zestaw kotłowy,model RATIOLINE, oferowany w zakresie mocy od 18 do 30 kW, przystosowany jest do opalania gazem ziemnym, płynnym (propan) oraz olejem opałowym. W zestawie z palnikiom fabrycznie wyregulowanym, oraz automatyką pogodową. Jego serce to niskotemperaturowy żeliwny blok o potrójnym obiegu spalin, z maksymalnie rozbudowaną powierzchnią grzewczą. Idealnie wręcz dopasowana komora spalania,oferując użytkownikowi oszczędność w zużyciu paliwa, pełen komfort oraz satysfakcję z doskonałego wyboru.Możliwość wersji kompletnie zmontowaniej lub do zmontowania.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

  

Euroline

Tani, typowy europejski model kotła. EUROLINE, oferowany w zakresie mocy od 16 do 120 kW, przystosowany jest do opalania gazem ziemnym, płynnym (propan) oraz olejem opałowym. Jego serce to niskotemperaturowy żeliwny blok o potrójnym obiegu spalin, z maksymalnie rozbudowaną powierzchnią grzewczą. Idealnie wręcz dopasowana komora spalania z zastosowanym wkładem z kwasowej stali żaroodpornej zapewnia niemalże doskonałe warunki spalania, oferując użytkownikowi oszczędność w zużyciu paliwa, pełen komfort oraz satysfakcję z doskonałego wyboru.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
     
 Lista doboru palników
 

BLUE-NOX-UNIT

Niskotemperaturowy, energooszczędny kocioł żeliwny o potrójnym obiegu spalin. BLUE-NOX-UNIT przystosowany jest do opalania gazem ziemnym, płynnym (propan) oraz olejem opałowym. Oferowany jest w zakresie mocy od 16 do 34 kW. Palniki olejowe i gazowe "Blaubrenner", wraz z wysokiej klasy automatyką, zapewniają najwyższą klasę spalania z ekstremalnie niską emisją NOX.
Dzięki osiągnięciu dużo niższych od ogólnie dopuszczalnych przez normy Ochrony Środowiska wartości emisji szkodliwych substancji, "błękitne anioły" uzyskały miano przyjaznych dla środowiska naturalnego.


SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

 


 Copyright © by Intercal 1993-2006
All Rigcht Reserved